Novosti iz kluba

17 07. 2017.

Novoimenovani trener seniorske momčadi NK Hrvatski dragovoljac u novoj natjecateljskoj sezoni 2017./2018.

IGOR PAMIĆ, novoimenovani trener seniorske momčadi NK Hrvatski dragovoljac u novoj natjecateljskoj sezoni 2017./2018. NK Hrvatski dragovoljac će danas 17. srpnja 2017. godine početkom u 19,00 sati  u svojim klupskim prostorijama održati Tiskovnu konferenciju za medije i  sredstva javnog priopćavanja na temu:
-imenovanje novog trenera seniorske momčadi,
-osnaživanje igračkog kadra,
-najava nove natjecateljske nogometne sezone 2017./2018.

U nazočnosti članova  Predsjedništva,  Upravnog odbora, svih trenera i djelatnika Kluba, predsjednik NK Hrvatski dragovoljac gospodin Ivica Perković novinarima i športskoj javnosti danas će predstaviti:
-novoimenovanog trenera seniorske momčadi NK Hrvatski dragovoljac, gospodina Igora Pamića.

Tom prigodom,  nazočnim članovima Predsjedništva, Uprave Kluba i medijima, javno će se obratiti predsjednik Kluba gospodin Ivica Perković, najviti novog trenera i novu osnaženu momčad NK Hrvatski dragovoljac.

Novoimenovani trener Igor Pamić javno će obznaniti  svoju profesionalnu i športsku viziju rada u cilju osnaživanja  momčadi i postizanja rezultata kojima će NK Hrvatski dragovoljac u novoj sezoni svojim športskim rezultatima krenuti prema željenom cilju plasmana i ulaska u 1.  Hrvatsku  nogometnu ligu.

Kontaktirajte nas!

Pošaljite svoj upit, javiti ćemo se u najkraćem mogućem roku!