Novosti iz kluba

07 07. 2017.

Obavijest

Na izvanrednoj sjednici Upravnog odbora NK Hrvatski dragovoljac od 07. srpnja 2017. godine, shodno koncepcijskom razmimoilaženju a sukladno Statutu Kluba,  jednoglasno je donesena Odluka o raskidu ugovora  s Boškom Županovićem u obnašanju poslova Izvršnog dopredsjednika.  Temeljem navedenog, gospodin Boško Županović je razriješen članstva u Upravnom odboru Kluba i odluka o njegovom imenovanju od 12. lipnja 2017. godine pravno je izvan snage i smatra se ništavnom.

Kako je dosadašnji izvršni dopredsjednik angažirao gospodina Damira Milanovića za prvog trenera seniorske momčadi NK Hrvatski dragovoljac za novu natjecateljsku sezonu 2017./2018., obostranim dogovorom nismo u mogućnosti nastaviti daljnju i započetu suradnju te ćemo u skorom nadolazećem priodu obznaniti ime novog trenera.

Kako je i predviđeno, okupljanje prve seniorske momčadi i pripreme za novu sezonu otpočinju u ponedjeljak 10. srpnja 2017. godine s početkom u 19,00 sati na stadionu NK Hrvatski dragovoljac.

Kontaktirajte nas!

Pošaljite svoj upit, javiti ćemo se u najkraćem mogućem roku!