Novosti iz kluba

30 06. 2017.

OLUJNO NEVRIJEME NANIJELO VELIKU ŠTETU NA ŠPORTSKIM OBJEKTIMA NK HRVATSKI DRAGOVOLJAC

Olujno nevrijeme koje je u nedjelju 25. lipnja 2017. godine u večernjim satima zahvatilo područje Grada Zagreba, nanijelo je veliku materijalnu štetu na športskim objektima Nogometnog kluba Hrvatski dragovoljac. Uništene su obje nadstrešne kućice (klupe) za igrače na pomoćnom igralištu, iščupana ukrasna stabla pored glavnog terena, srušena ograda uz  igralište i zaštitna mreža na pomoćnom terenu s umjetnom travom.

Nažalost od pada visokih stabala, znatno je oštećena oštećena i umjetna trava na pomoćnom igralištu, a ispred restorana glanog stadiona uništena je natkrivna cerada. Vjerujemo da ćemo do početka nove natjecateljske sezone, uspjeti sanirati nastalu štetu kako bi športske objekte doveli u funkciju za nesmetano treniranje i održavanje prvenstvenih nogometnih utakmica NK Hrvatski dragovoljac.  U privitku donosimo Komisijski zapisnik o posljedicama razornog nevremena na športskim objektima, a priložene fotografije pogledajte u fotogaleriji.

Kontaktirajte nas!

Pošaljite svoj upit, javiti ćemo se u najkraćem mogućem roku!