Vijesti

30 09. 2019.

Prvi povijesni susret protiv Croatia Zmijavci!

Težak poraz za buđenje Dragovoljca!

Naša momčad doživjela je težak poraz u prvom povijesnom susretu protiv Croatie Zmijavci. Na stadionu Marijan Šuto Mrma pred oko 500 gledatelja domaćin je upisao visoku pobjedu (4-1), te smo ovim porazom došli u nezavidnu poziciju na tablici 2.HNL. Domaćin je u susret ušao rastrčaniji i razigraniji, njihov pritisak isplatio se već u petoj minuti i Llanos je bio siguran izvođač s bijele točke. Dragovoljac je nakon početnog pritiska domaćina brzo uspostavio ravnotežu na terenu, ali nažalost prekasno jer je semafor pokazivao sve do 37. minute 1:0. Nakon gužve u šesnaestercu Croatie nesporazum domaćih igrača iskoristio je Ivan Božić te poravnava rezultat na 1:1 koji ostaje do kraja prvog poluvremena. Početak drugog poluvremena dao je naslutiti da igra Dragovoljca neće biti na razini očekivane, a Croatia je koristila svaku pogrešku gostiju kako bi bila dominantnija na terenu. Igrala se 67. minuta kada Croatia dolazi do vodstva od 2:1 preko Tomislava Gudelja i dodatno unosi nervozu u našu momčad, što se dalo iščitati iz konačnog rezultata 4:1, gdje su golove za Croatiu postigli još jednom Gudelj i Ivan Čalušić. Razočaranje na licima igrača i ukupan rezultat je ono što nas mora probuditi kako bi već u sljedećem susretu protiv NK Dubrava Zagreb dali sve od sebe da ostvarimo što bolji rezultat!