Novosti iz kluba

Vijesti

13 09. 2019.

KAKVA RAPSODIJA U SIGETU; IGRAČI PRONAŠLI FORMU I STRADAO BSK

Nogometaši Hrvatskog dragovoljca upisali su svoju prvu ovosezonsku pobjedu na svom stadionu u Sigetu pobjedivši momčad Denisa Krstanovića rezultatom 3-0 te se tako izjednačili po bodovnom učinku s BSK-om.

BSK se u prošlom kolu nakratko oporavio od blamaže protiv druge momčadi Osijeka, slavio je 3-0 protiv Orijenta, ali novo gostovanje donijelo je novi težak poraz.

Ovaj put u Sigetu kod Hrvatskog dragovoljca s 3-0. Hat-trick postigao je Vinko Petković koji je zabijao u 14., 51. i 62. minuti.

Bil aje to sjajna partija izabranika trenera Ferenčine. Nakon sudačkih previda i pogreški u prethodnim utakmicama rastuća forma naših igrača posve  je dođla do izražaja, gosti su još i dobro prošli.

U drugoj utakmici programa u petak Sesvete su pobijedile Dinamo II s čak 3-0.

Sesvećani su se probudili nakon dva startna remija i slavili su bez problema protiv neraspoloženih gostiju. Poveli su u 20. minuti pogotkom Mihovila Geljića, a deset minuta kasnije Matej Ćorić povisio je na 2:0. U drugom dijelu točku na i stavio je Marko Vranjković u 67. minuti.

HRVATSKI DRAGOVOLJAC – BSK 3-0 (1-0)

Strijelci: 1:0 Petković (14),2:0 Petković (51), 3:0 Petković (63),

Hrvatski dragovoljac: Šubarić, Vuco (od 77. Muhar), Crnčević, Doležal (od 68. Šiško), Lovrić, Mihaljević, Šimić, Petković, Crnojević, Cetina, Božić (od 63. Nakić)

Trener: Roy Ferenčina

BSK: Đilas, Mitrović, Muženjak, Dabro, Blatančić, Dalić, L. Mihaljević, Kovačić, Ćorić (od 61. Popović), Gvozdenović, Žuljević (od 79. I. Mihaljević)

Trener: Denis Krstanović