Novosti iz kluba

Vijesti

18 08. 2019.

Start našeg Hrvatskog dragovoljca s porazom u Solinu

Subotnji program prvog kola Druge HNL donio je tri neizvjesna susreta na kojima je postignuto čak 13 pogodaka.

Dugopolje je odnijelo sva tri boda iz Kustošije. Već nakon 17 minuta igre pogocima Rakića i Jovanovića Dugopoljci su poveli 0:2. Do kraja prvog dijela Kustošija je uspjela smanjiti zaostatak preko Šušković-Jakopca. Na 1:3 povisio je Jukić u 56., dok je konačnih 2:3 postavio Tin Kulenović u 72. minuti.

Solin je do prve pobjede u sezoni stigao protiv Hrvatskog dragovoljca. Strijelci za domaćina bili su Vulikić i Jelavić, a za goste je precizan bio Luka Nakić.

U najzanimljivijoj utakmici ove subote Šibenik je svladao drugu momčad Hajduka rezultatom 3:2. Već u drugoj minuti poveli su Narančasti preko Ampema. Hajduk se vratio pogotkom Bajića, ali do poluvremena su precizni za Šibenčane bili Nikola Rak i ponovno Ampem. Do kraja susreta Jurica Bajić je samo uspio smanjiti rezultat za 3:2.

Druga HNL, 1. kolo: Kustošija - Dugopolje 2:3 (Šušković-Jakopac 35., Kulenović 72./Rakić 15., Jovanović 17., Jukić 56.), Solin - Hrvatski dragovoljac 2:1 (Vulikić 6., Jelavić 64./Nakić 56.), Šibenik - Hajduk II 3:2 (Ampem 2., 41., Rak 21./Bajić 10., 71.)